У Вільногірському районі провели нараду

13 лютого, відбулася чергова оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста. За словами міського голови Володимира Василенка, новий 2017 рік розпочався з напруженої роботи виконавчої влади і житлово-комунального господарства міста, пов’язаної з освоєнням коштів, виділених з обласного бюджету на виконання таких масштабних проектів, як будівництво полігону твердих побутових відходів, реконструкції міського парку, капітального ремонту дахів багатоповерхових будинків та інших об’єктів, пише ВІЛЬНОГІРСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Вільногірську міську раду.

Є жорсткі вимоги щодо своєчасного і повного використання коштів та реалізації програмних завдань. Необхідно підготувати та направити на відповідну експертизу проектно-кошторисну документацію у такі терміни: до 17 лютого щодо будівництва полігону, а до 1 березня –по міському парку. Проведено тендерну процедуру щодо виконання капремонту двох дахів багатоповерхових житлових будинків, зараз визначають підрядну організацію, яка здійснюватиме ремонт м’якої покрівлі. З настанням тепла ці роботи виконають за рахунок обласного управління ЖКГ. Про це надав інформацію заступник міського голови – начальник УАКБ і ЖКГ Вільногірської міської ради Ігор Яцевич.

 

Актуальним залишається питання посипання доріг під час ожеледиці. За інформацією директора КП «Жилсервіс» Олександра Лукінова, комунальники цієї зими використали у 2 рази більше відсіву на посипку доріг, ніж взимку 2015-2016 років. Міський голова загострив увагу на необхідності залучення приватних підприємців – власників магазинів, МАФів, інших об’єктів, до цієї роботи. Адже саме вони несуть відповідальність за безпеку громадян на закріплених за ними територіях. Говорилося також про факти крадіжок комунального майна: систем каналізації, люків від колодязів комунікацій тощо. Про всі випадки повідомлено поліцію. Суттєво допомагають у попередженні крадіжок мешканці будинків, які дзвонять в аварійно-диспетчерську службу або безпосередньо на телефон 102.

Учасники наради розглянули також питання системи охорони здоров’я, МНС, правоохоронних органів та інші.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району