У Дніпрі пройшов фестиваль «Собори наших душ»

У міському Палац дітей та юнацтва підбили підсумки конкурсного фестивалю «Собори наших душ» і нагородили його переможців. Про це пише ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на Дніпровську міську раду.

Цього року фестиваль зібрав понад 5 тис. учасників – учнів та вихованців навчальних і позашкільних закладів міста. Переможцями стали 658 дітей. Вони розподілилися за номінаціями:  образотворче та декоративно-вжиткове мистецтво, поезія та проза, композитори.  Усі переможці отримали грамоти, а ті, чиї роботи визнані найкращими, – ще й статуетки-оскари. Привітала всіх присутніх у залі заступник директора департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Одарка Біла. Вона подякувала педагогам, батькам за те, що виховують таких творчих, талановитих дітей.

«Це – один з конкурсів, який збирає велику кількість учасників. Цього року їх понад 5 тисяч, а переможців міського етапу – 658. Вони й представлятимуть Дніпро на обласному етапі конкурсу. Слід зазначати, що цього року маємо багато учасників і переможців у номінації «Поезія та проза», а також «Образотворче та декоративно-вжиткове мистецтво», в якій представлено багато робіт з петриківського розпису. Діти-учасники всі дуже різні, але по-своєму талановиті. Такий конкурс, насамперед, дає нашому молодому поколінню розуміння, що вони є справжніми українцями, своєрідною об’єднавчою силою на ґрунті національних традицій», – зазначила Одарка Біла. Вона також побажала дітям подальшого творчого натхнення і майбутніх перемог. «Ви – наша гордість, велика надія. Усе місто вами пишається», – сказала представниця мерії, звертаюсь до переможців.

Під час заходу також були відзначені грамотами керівники творчих гуртків, центрів позашкільної роботи. На сцені палацу виступили його творчі колективи.

Одна з переможниць конкурсу в номінації «Поезія та проза» 10-річна  Антоніна Марикіна радіє такій відзнаці. «Написала для конкурсу казку під назвою «Як з’явився барабан». Насправді писала спочатку як твір, а вийшла – казка. Вчителька запропонувала відправити її на цей конкурс, і от – моя робота перемогла!» – розповіла дівчинка.

15-річна Ангеліна Чорноус вже не раз брала участь у конкурсі, але цього року вперше перемогла. «Дякую організаторам за можливість брати участь у такому справді масштабному творчому змаганні. Це неабияке задоволення. Перемогла в номінації «Образотворче та декоративно-вжиткове мистецтво». Моя робота – писанкове дерево, над яким працювала три місяці, а взагалі писанкарством займаюся вже шість років», – поділилася Ангеліна.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району