До кінця року в Кривому Розі буде побудована нова сучасна дорога

Це один з шести великих дорожніх проектів, які реалізуються в місті. Зараз йде капремонт полотна довжиною в півкілометра (загальна довжина 1,7 км). Виїзну нараду на об’єкті провів міський голова Юрій Вілкул.

Повідомляє сайт КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради.

Роботи по вулиці Волгоградській йдуть поетапно, щоб не зупиняти транспортний рух. Вже завершені демонтажні роботи на першому відрізку дороги і виконуються роботи з укладання армосітки, яка зробить дорожнє полотно міцніше і надійніше, також йде укладка нової шлакової основи.

«Фактично, тут буде збудовано нову дорогу, більш ширшу, зі зручними пішохідними зонами і велодоріжками. Всі роботи йдуть за графіком. Я звернув особливу увагу на облаштування дренажної, водовідвідної системи, ливнівок і відводів», – зазначив мер Юрій Вілкул.

На одній з головних дорожніх артерій міста буде зроблено два додаткових водовідведення, повністю оновлені бордюри, зовнішнє освітлення, облаштовані тротуари.

«Мер ставить завдання не зменшувати інтенсивність виконання робіт. Всі підготовчі роботи до будівництва нового полотна завершені, маємо підтвердження лабораторій, що якість відповідає вимогам. Ширина дороги після капремонту збільшиться до 7 метрів», – сказав заступник директора ТОВ «Весташляхбуд» Дмитро Ледовських.

У 2017 році в Кривому Розі капітально відремонтують дороги: по вулиці Толстого в Центрально-Міському районі, вулиці Сергія Колачевського в Тернівському, вулиці Волгоградська в Саксаганському районі. Нова дорога буде побудована від мікрорайону Сонячний до вул. Ювілейна.

Також буде зроблена ділянка дороги від проспекту 200-років Кривого Рогу до вулиці Світальського і від вулиці Фабричної до Східного-3.

Довідково:

У 2016 році відремонтовано 309 доріг, в тому числі: вулиці Чарівна (Косигіна), Короленка, Олексія Солом’яного (Червонопрапорна), Мусоргського, Кропивницького, Качалова, Вадима Гурова (Постишева), Магістральна (Кириленка), Леоніда Бородича, Вечірньокутська і т.д .

Джерело: КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району